Google Haritalarda Çıkmak

google benim işletmem esnaf

Nedir Bu Google Benim İşletmem

Google haritalarda çıkmak artık çok çok önemli. Önceleri Google' ın ilk maps.google.com hizmeti ile uydudan tüm dünyayı izleyemeye başladığımız o günlerin üzerinden çok sular aktı. Bu kadar popüler olan bir Harita uygulamasının daha profesyonel ve kurumsal olması gerekirdi ki sonuç olarak Google Benim İşletmem (Google My Business) Google tarafından geliştirildi.

Bu Google Benim İşletmem Ne İşe Yarar ?

  • İşletmenizin Google Haritalarda doğru ve eksiksik görünmesini sağlar.
  • Google Haritalar üzerinden işletmenize nasıl gidileceği, telefon numaraları ve açılış kapanış saatleri gibi birçok bilgi ve imkan sağlar.
  • Google Haritalarda çıkmak için ilk başvurulacak kaynaktır.
google haritalarda çıkmak

Google Haritalarda Çıkmak için Yaptıklarımız

İşletmenizin Google da ki görünürlülüğünü sizin için takip ediyoruz.
İşletme-Faaliyet-Ürün Fotoğraflarını Yayımlıyoruz
İşletmenizin sattığı ürünler, verdiği hizmetler ve diğer faaliyetlerinin fotoğraflarını an be an Google Benim İşletmeme yüklüyor ve firmanızın görünürlülüğünü artırarak kurumsal kimliğine katkı sağlıyoruz.
İşletmenizin Konum Bilgilerini Eksiksiz Giriyoruz
Google haritalarda çıkmak için işletme konumunu tam ve eksiksiz giriyoruz. Böylece işletmenize ulaşımın nasıl yapılacağını müşterileriniz kolayca buluyor. Ayrıca aramalarda yakındaki ilgili sonuçlarda yine işletmenizin google haritalarda çıkmasını sağlıyoruz.
İşletmenize Ait Kampanya-Ürün Tanıtımlarını Yapıyoruz.
Google benim işletmem üzerinden işletmenizden güncel haberler, kampanyalar veya ürün ve hizmet tanıtımlarını "Yayınlar" bölümünden haftalık olarak yayımlıyoruz. Böylece web sitesine organik kullanıcı bulurken işletmenizin tanıtımını da yapmış oluyoruz.
İşletmenize Ait Birçok Detaylı Bilgileri Güncel Tutuyoruz
Google haritalarda çıkmak için gerekli olan işletmenin hangi alanda hizmet verdiği, işletme adresi, telefon bilgileri, web sitesi ve açılış-kapanış saatleri gibi birçok bilgi girilerek google haritalarda çıkmak maksadıyla gerekli veriler güncelleşmektedir.