İnternet Reklamı

internet reklamı ikon

İnternet Reklamı Yönetimi

Siz hala radyolara reklam veriyorsanız internet reklamı verme hakkında destek almanız gerektiğini düşünün. Reklam anlayışı bildiğimiz işitsel ve görsel medyadan çıkarak artık internet dünyasında ve sosyal medya ortamına dönüşmüştür.
  • Facebook ve Instagram gibi sosyal medya ortamlarında reklam vererek ürünlerinizin/hizmetlerinizin satışını ve dolayısı ile gelirinizi artırın;
  • Google' ın en büyük reklam aracı olan "Google Adwords" ile aramalarda ilk sırada çıkın ve müşteri portföyünüzü genişleterek satışlarınızı yükseltin.
  • Doğru bir internet reklamı nasıl verilir nasıl takip edilir düşünmeyin. Arkanıza yaslanın ve profesyonel stratejiler ile reklam bütçenizin en iyi şekilde yönetimini bize bırakın.
internet reklam video ikon
Video Reklamları
Youtube ve sosyal medya ortamlarında video destekli reklamlarınızın etkin bir şekilde müşterilerinize ulaşmasını sağlıyoruz.
google adwords ikon
Google Reklam
Google reklam aracı olan "Google Adwords" profesyonel yönetim ve sürekli takip gerektiren bir uygulamadır. Bizler bu uygulamayı her gün ve her saat takip ederek reklam bütçenizin etkinliğini artırıyoruz. Böylece ihtiyaç duyulan gerekli değişiklikleri anında yapıyoruz.
internet reklam sosyal medya ikon
Sosyal Medya Reklamları
Web sitenize organik ziyaretçi çekmek için reklam bütçenizi en etkin şekilde kullanıyor takip ediyor ve analiz ediyoruz.
görsel internet reklamı ikonu
Görsel İnternet Reklamı
İnternet reklamı için ihtiyaç duyduğunuz reklam görsellerini profesyonel bir şekilde Adobe Photoshop CS6 aracılığı ile hazırlıyor ve internet ortamında reklam amaçlı kullanıyoruz.
30
%
Google Adwords Kullanım Oranı
37
%
Sosyal Medya Reklam Kullanım Oranı
13
%
Video Destekli Reklam Kullanım Oranı
20
%
Geleneksel Medya Kullanım Oranı
google adwords reklam dasboard

Google Adwords Hizmetimiz

İnternet reklam dünyasının en etkin aracı Google Adwords ile müşterilerinizi artırın. Gelirinizi yükseltin.

Ürün - Hizmet Tanıtımını Artırır

Dünyanın en büyük arama motoruna sahip Google' ın reklam aracı "Google Adwords" hizmetini kullanarak görünür olun.

İnternet pazarlama yöntemlerinden birisi e-ticaret sitesine sahip olmaktır. Bu türlü bir site yapımından önce mevcut durumunuzu analiz ederek arz-talep durumunuzu görmeniz gerekir. Google Adwords bunu size çok kolay ve grafiksel olarak detaylı şekilde sunar.