Web Sitesinden Para Kazanmak

web sitesinden para kazanmak

Web sitesinden para kazanmak mümkün mü?

Reklam dünyasının bu kadar genişlediği günümüzde web sitesinden para kazanmak elbette mümkün. Ancak bunu yaparken nereden? nasıl? gibi sorular varsa aklınızda doğru yerdesiniz.

Web Sitemden Nasıl Para Kazanabilirim?

  • Web sitenizin ziyaretçi sayısı gibi birçok istatistiki durumuna göre siteniz içerisinde verilecek reklamlar ile para kazanabilirsiniz.
  • Google Adsense gibi birçok araç ile web siteniz üzerinden belirlenmiş reklamları kontrollü bir şekilde vererek para kazanabilirsiniz.
  • Goolge Adsense web sitenizde belirlediğiniz alanlara reklam vermek isteyen müşterilerin ürün veya hizmet tanıtımlarını otomatik olarak vermektedir. Bu reklamlara her tıklama için tıklama başına maliyet (TBM) üzerinden hesabınıza otomatik ödeme yapılmaktadır.
web sitem ile para kazanmak

Web Sitenizi Ekmek Teknesine Dönüştürüyoruz

Web sitenize yapılan organik ziyaretçi sayısının yüksekliğine göre Google tarafından belirlenen ücret üzerinden kazanç sağlayacak sistemi ekliyor, yönetiyor ve kontrol ediyoruz.
Web Sitenizin Analizini Yapıyoruz.
Öncelikle web siteniz ile para kazanmanın mümkün olup olmadığını, halk dili ile atacağınız taşın ürküteceğiniz kuşa değil değmeyeceğini tespit ediyoruz.
Web Siteniz İçin En Uygun Reklamlar
Web sitenizin mevcut konum ve kimliğini bozmayacak, kurumsal duruşuna zarar vermeyecek reklamların, doğru sayfa ve konumlarda verilmesini sağlıyoruz.
En Yüksek Kazanç İçin Çalışıyoruz
Reklam vermek için yapılan teklifleri inceliyor ve size yüksek kazanç getirecek reklamların web sitenizde yayımlanmasını sağlıyoruz.
Kazancınız Anında Hesabınızda
Verilen reklam için ödenen parada biz üçüncü taraf olmuyoruz. Google tarafından yapılan tıklama başına ödeme anında sizin hesabınıza otomatik olarak yatıyor. Google ve siz ikinizin arasına girmiyoruz.